צור קשר

הובלת מבנים ניידים

אנו מספקים את כל שירותי הובלת מבנים מכל הסוגים והגדלים

מחפשים חברת מנופים להובלת מבנים? אנו מספקים שירותי מנוף בפריסה ארצית מספר רב של שנים, חברה מוכרת ששמה הולך לפניה ועל כך יעידו אלפי לקוחותינו הן בסקטור העסקי והמוסדי והן בסקטור הפרטי, חברה המתגאה בהענקת השירות הטוב ביותר ללקוחותינו הכולל מחירים הוגנים ומתן יחס אדיב ושירותי ותמיד תמיד בחיוך (:

מעוניינים להזמין הובלת מבנים? הגעתם למקום הנכון! אלעזר מנופים החברה המובילה בארץ להובלות משא כבד!
 ✅ כל שירותי הובלות המנוף בארץ תחת קורת גג אחת
✅ שירות מוביל עם ניסיון ואחריות 
✅ מחירים הוגנים 
חייגו אלינו, אנחנו מבטיחים שלא תתחרטו 052-4487380

הזמנת חברה להובלת מבנים נדרשת כאשר ישנו צורך להעתיק מבנה נייד שאינו מקובע לאדמה ממקום אחד לאחר, החל ממשרדים קטנים ובבנים ניידים שאין צורך בפירוקם לפני ההובלה ועד להובלת מבנים ניידים מורכבים הדורשים פירוק ופיקוח הנדסי. חברת מנופים המתמחה בהובלת מבנים ניידים תדע לעתיק מבנה נייד בצורה מדויקת ומקצועית ללא נזקים לסביבה ולמבנה עצמו.

הובלת מבנים ניידים – נותנים למקצוענים

מבנים ניידים כבר מזמן הפכו לשכיחים מאוד בארץ ועושים בהם שימוש ארגונים גדולים וחברות מובילות במשק וגם אנשים פרטיים אשר משתמשים במבנה נייד לצורכי מגורים או עבודה, כיוון שהמבנה הנייד כשמו כן הוא נייד מתגלה צורך לעתים להעבירו ממקום למקום וכאשר מתגלה הצורך הזה חייבים לעזר בחברה מובילה אשר מומחית בהובלות משא כבד ואשר עומדות בכל התקנים המחמירים לצורך הובלת מבנים ניידים וזאת בגלל מספר סיבות כאשר העיקרית שבהם היא על מנת שלא לגרום נזק למבנה. לכולנו יצא להיתקל בסרטונים בהם ניתן לראות מבנים ניידים קורסים תחת עומס המנוף אך הרבה לפני הנפילה חשוב מאוד לדעת כיצד להוביל מבנה נייד על מנת שלא לגרום נזק למבנה הנייד כדוגמת פיצוצים בקירות או ברצפת המבנה, על מנת למנוע מצב כזה חשוב להרים בצורה נכונה את המבנה מארבע כנפות המבנה או לחילופין בקורה ייעודית המשמשת להובלת מבנים אשר מייצבת את המבנה בעת הרמתו וגורמת למינימום תזוזות מיותרות.

הובלת מבנה על משאית אלעזר

הובלת מבנים ניידים – כיצד לעשות את זה נכון

על מנת להעביר מבנים ניידים שאינם מקובעים הרמטית לאדמה כדוגמת צימרים, משרדים, מבנה מגורים נייד, כיתות לימוד ועוד חשוב לעבוד עם מנוף המסוגל להניף משקלים כבדים וחשוב מאוד שלמשאית המניפה את המבנה הנייד יהיה ארגז המותאם למידות ומשקלי המבנה ולאחר שמבנה הנייד מונח על גבי המשאית יש לדאוג לכל ההיתרים להעברת במנה כולל ליווי משטרתי \ רכב פיקוח ייעודי על מנת למנוע סכנות למשתמשי הדרך. רגע לפני הנפת המבנה לגובה יש לבדוק כי “האוזניים” של המבנה המשמשים להנפת המבנה מחוברים טוב וחזק למבנה ואינם חלודים או מעוקמים, לאחר הגעה ליעד יש להכין את השטח עליו אתם מעוניינים להניח את המבנה הנייד ולאזן אותו מבחינת גבהים במידה ומדוברת במנה נייד המועבר בחלקים יש לדאוג להנחה מדויקת של המבנה ולחיבורו בזמן שהוא עדיין קשור למנוף.

הובלת מבנים ניידים מורכבים

כפי שכבר ציינו לא פעם כאשר מדובר בהובלת מבנה נייד חייבים להיעזר במומחים בתחום אל אחת כמה וכמה כאשר מדובר במנה נייד מורכב שבכדי להעתיקו ממקום למקום ישנו צורך לא רק בפירוק התשתיות הקיימות אלא גם בפירוק הנדסי של המבנה עצמו כך שהובלת המבנה תעשה בשתי חלקים או יותר לפי הצורך, במקרה כזה חייבים לעבוד עם חברה אשר תעסיק מהנדס לפירוק המבנה והדבר מצריך תכנון מוקדם קפדני ביותר על מנת לא לגרום נזק למבנה עצמו בנוסף חשוב מאוד לתכנן זאת נכון גם בעת הנחת המבנה הנייד במקומו החדש. אנו בחברת אלעזר מנופים מתמחים בהובלת מבנים ניידים מורכבים וכמו”כ אנו עובדים עם בעלי מקצוע צמודים לשם כך ויש לנו הידע והניסיון לפרויקטים מורכבים אלו.

דגשים חשובים לפני הובלת מבנים ניידים

רוב המבנים הניידים מחוברים לתשתיות קיימות בשטח כגון: חשמל, מערכת ביוב, אינסטלציה ועוד לכן חשוב לדאוג לניתוק כל התשתיות המחוברת למבנה עוד לפני הגעת משאית המנוף למקום לאחר מכן יש לבדוק היטב את תשתית המבנה עצמו מניסיון עבר שלנו לא פעם ולא פעמיים נתקלנו במבנים חלודים וישנים אשר הקירות מתקלפים ומאיימים להישבר או קונסטרוקציית המבנה חלודה ומסוכנת לכן חשוב טוב טוב לבדוק את תקינות המבנה על מנת לדעת שניתן להניפו ולהובילו למחוז חפצו בשלום תוך לקיחת מינימום סיכונים בכל התהליך. כאשר המבנה הנייד מגיע למקומו החדש יש לדאוג טרם ההגעה להכין את התשתיות לחיבור מידיי חשיבה על כך תחסוך לכן זמן רב לאחר מכן כאשר המבנה כבר מונח ולא ניתן להזיזו ואז תצטרכו לעבוד קשה יותר על מנת להתאים את התשתיות למיקומו הנוכחי.

הובלת מבנה נייד על סקניה אלעזר מנופים

הובלת מבנים ניידים – זה רק עם חברת אלעזר מנופים 

חברת אלעזר מנופים מתמחה בהובלת מבנים ניידים, הובלת קרוואנים והובלת מבנים יבילים החל ממבנה אחד ועד לפינוי בסיסים ושטחים ממספר מבנים ניידים מתוך ניסיוננו הרב אנו ערוכים לביצוע הנפה והובלה ולאחר מכן הצבה של המבנים הניידים וזאת כמובן תוך שמירה על כל כללי הבטיחות והתקנים המחמירים כולל כל השגת האישורים וההיתרים להובלת מבנים ניידים ועמידה בסטנדרט ביצוע גבוה.

זכרו! הובלת מבניים ניידים היא פרויקט גדול ומורכב שדורש הרבה מומחיות וציוד חדיש ומתקדם המותאם להנפה והובלה של משקלים כבדים כאשר כל הובלה של מבנה נייד מותאם במיוחד בהתאם לגודלו, מצבו ומשקלו לגודל המנוף והמשאית וזאת על מנת לצמצם למינימום גרימת נזקים למבנים ולאנשים מסביב וכמובן שאנו עושים את הכל תוך תכנון לוח זמנים לעבודה ועמידה ביעדים.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד חייגו אלינו 052-4487380

אולי תרצו לקרוא גם על: פירוק מפעלים, חברת מנופים, הובלות מנוף