צור קשר

הובלת קרוואנים

שירותי הובלת קרוואנים בפריסה ארצית

אם הגעתם לכאן סביר להניח שאתם מחפשים שירות של הובלת קרוואנים לכן חשוב שתדעו שלא כל אדם עם משאית מנוף ואפילו לא כל חברת מנופים יכולה להתאים לכם, להובלת קרוואנים נדרשת חברת שירותי מנוף עם צי משאיות המותאם להובלת קרוואנים היכולים לשאת את משקל וגודל הקרוואן. אנו בחברת אלעזר מנופים מתמחים בהובלת קרוואנים בכל הגדלים ומכל הסוגים ברשותנו צי משאיות המותאם לכך וצוות עובדים מקצועי המתמחה במיוחד בהובלת קרוואנים, כמובן שברשות החברה כל האישורים להובלת קרוואנים.

מחפשים חברה המתמחה בהובלת קרוואנים? חברת אלעזר מנופים מקצוענים בכל הקשור להובלות משא כבד!
ברוך הבא, עכשיו ההובלה שלכם תהיה בראש שקט 😃

✔️ מומחיות רבה בהובלת קרוואנים לכל חלקי הארץ ⭐
✔️ עובדים תחת כל האישורים והתקניים 🥇
✔️ צי משאיות חדיש במגוון גדלים 🚛
✔️ שירות מצוין והוגן – תשאלו את הלקוחות שלנו ⭐
חייגו אלינו אנחנו מבטיחים שלא תצטערו 052-4487380

שירתנו כבר אלפי לקוחות בכל הארץ ונשמח לשרת גם אתכם!

הובלת קרוואנים

אין ויכוח כי הובלת קרוואנים היא פרויקט מורכב הדורש הן מקצועיות והן מומחיות רבה ככל הניתן על מנת להעתיק את הקרוואן בשלום אל מקומו החדש כאשר אופי העבודה והציוד קשור בסוג הקרוואן, שיטת הבניה שלו בכדי לדעת כיצד להניף ולהוביל אותו בצורה נכונה ומשקלו כמובן על מנת להתאים את המנוף הייעודי לכך. פרויקט הובלת קרוואן מדויק תבטיח לכם הימנעות מקסימלית מנזקים העלולים להיגרם לקרוואן עצמו וכמובן גם לסביבה בה מתבצעת ההנפה לכן בהובלת קרוואנים הולכים על בטוח – הולכים על חברת אלעזר מנופים.

מומחיות בהובלת קרוואנים מצריכה ידע הנדסי כיצד בנוי הקרוואן

אנו תמיד חוזרים ומדגישים על החשיבות הגדולה במומחיות ומקצוענות על מנת לבצע הובלת קרוואן בצורה נכונה ללא הרס ונזקים למבנה עצמו ולסביבתו ולכן תחילה חשוב מאוד שאיש המקצוע יבין כיצד בנוי הקרוואן, ישנם המון סוגי קרוואן המצריך ידע של כל סוג וסוג ישנם קרוואנים הבנויים תחת קונסטרוקציית ברזל או עץ ולעומת זאת ישנם קרוואנים הבנויים תחת יציקה מלאה של בטון מידע זה חשוב מאוד על מנת להעריך נכון את משקל הקרוואן ולהתאים לו את המנוף המתאים שיוכל לשאת אותו בבטחה מעבר לתחתית הקרוואן חשוב גם לשים לב כיצד המעטפת של הקרוואן בנויה, האם היא עשויה פאנלים? או גבס? גם כאן הפרטים הללו מאוד חשובים, במידה והקרוואן בנוי מגבס יש לבדוק כי הגבס מספיק מחוזק לקונסטרוקציה על מנת שלא התעופף או ישבר בעת ההובלה כל זאת יעריך איש המקצוע לפני ביצוע העבודה.

הובלת קרוואן – תכנון הובלה נכון יחסוך המון בעיות בהמשך

לפני הנפת הקרוואן מהקרקע חשוב לשים לב כי “האוזניים” אלו הם רצועות הברזל המרותכות למבנה עצמו מחוברת היטב ללא חלודה בנוסף חשוב לבחון חיבור של קורת הנפה בעת הובלת הקרוואן, תפקיד הקורה היא לחלק את העומסים בצורה שווה לכל רוחב הקרוואן ולמנוע פיצוצים בריצוף, עיקום הקונסטרוקציה ומניעת סדקים שונים בקרוואן עצמו. דבר חשוב מאוד נוסף שיש לשים לב בעת הובלת קרוואנים הוא המיקום שלו בעת ההנפה וגם המיקום העתידי שלו – האם יש גישה מספקת להניף אותו בבטחה? האם אין חוטי חשמל שעלולים להפריע בעת ההנפה ועוד. כל הנתונים הללו חברה המומחית בהובלת קרוואנים תדע להעריך כמעט במדויק על מנת להימנע ממצבים לא נעימים של הרס ונזקים למבנה ולסביבתו.

ניתוק וחיבור תשתיות בעת הובלת קרוואנים

עניין חשוב מאוד בעת הובלת קרוואנים הוא התשתיות המחוברת למבנה עצמו. לרוב המוחלט של הקרוואנים קיימים חיבור שונים בין אם מדובר בכבלי חשמל או בתשתית מים וביוב יש לשים לב כי ניתקנו את כל התשתיות המחוברת אל הקרוואן ולא השארנו מקום לטעיות בעת ההנפה כמו כן בעת ההורדה של הקרוואן במקומו החדש חשוב לכוון את הקרוואן למיקומם המדויק של התשתיות המוכנות מבעוד מועד פעולה זו תחסוך המון זמן וכסף בתכנון מחודש של התשתיות כאשר הקרוואן כבר על הקרקע. לגבי איזון נכון של הקרוואן אשר בשפה המקצועית נקרא דיאגונל יש לשים לב כי המשטח עליו אנו מעוניינים להוריד את הקרוואן במקומו החדש הוא משטח מאוזן – במידה ולא יש לערך מבעוד מועד ולאזן אותו באמצעות לבנים מספיק חזקים בכדי לשאת את משקלו.

הובלת קרוואנים – זה רק עם חברת אלעזר מנופים

אזור המומחיות שלנו בחברת אלעזר מנופים היא בהולת קרוואנים וציוד הנדסי כבד, אנו נותנים פתרונות הובלה עבור כל סוגי הקרוואנים הקיימים החל מקרוואן יחיד ועד להובלת קרוואנים גדולים ומורכבים המצריכים פירוק והרכבה בשטח למספר חלקים. פרויקט שכזה מצריך מאיתנו להיות ערוכים לכל התרחישים בעת ביצוע הנפה והובלה של הקרוואן ולאחר מכן הצבתו במיקומו החדש וכמובן כל זאת תוך שימת דגש על כל כללי הבטיחות והתקנים המחמירים ביותר הכוללים את כל סוגי האישורים וההיתרים להובלת קרוואנים ועמידה בסטנדרט ביצוע גבוה.

אל תשכחו! הובלת קרוואנים היא פרויקט גדול ומורכב הדורש הרבה מומחיות ושימת דגש על ציוד חדיש ומתקדם המותאם להנפה והובלה של משקלים עצומים כאשר כל הובלה של קרוואן כזה או אחר מותאם במיוחד בהתאם לגודלו, מצבו וכמובן משקלו לגודל המנוף והמשאית הנמצאים בצי שלנו. כמובן שאנו ביחד איתכם נדאג לעמידה בלוחות הזמנים אשר הוצבו לנו על מנת שאתם תהיו בראש שקט ככל הניתן!

הובלת קרוואן באלעזר מנופים

אולי גם יעניין אתכם: הובלת מבנים, מנוף סל להשכרה, הנפת זכוכית לגובה