צור קשר

הובלת עצים - אלעזר מנופים

אנחנו באלעזר מנופים מתמחים בשירות הובלת עצים בפריסה ארצית

מחפשים חברת הובלות להובלת עצים? עקירת עץ או הובלת עצים ממקום למקום? הנפה והובלה של עצים מכל הסוגים והגדלים זה רק עם אלעזר מנופים!
הובלת עצים היא אינה דבר פשוט וזהו פרויקט מורכב המצריך ידע רב ומומחיות לכן אנו בחברת אלעזר מנופים מומחים בהובלת עצים, בין אם מדובר בעץ המיועד לעקירה ובין אם הובלת עצים ושתילתם במקומם החדש – ברשותנו צי משאיות חדש וצוות מנופאים מומחים להובלת עצים. 

✔️ חברת הובלות ומנופים בפריסה ארצית
✔️ עובדים תחת כל האישורים והתקנים המחמירים
✔️ צוות מנופאים מוסמך בעל ידע רב וניסיון
 ✔️מחירים הוגנים ונוחים
✔️ שירות עם אחריות – שירות מנצח תמיד עם חיוך (:
אנו זמינים לכם לכל שאלה במספר הטלפון >> 052-4487380
הובלת עצים

הובלת עצים עם מנוף – מבצעים עם המקצוענים

בכל הקשור לעקירת והובלת עצים ממקום למקום מדובר בפרויקט מורכב מאוד המחייב עבודה מפוקחת עם צוות עובדים מנוסה שיודע כיצד להעביר את העץ בצורה נכונה ומדויקת בכדי שיוכל להישתל בצורה נכונה במקומו החדש בנוסף לכך חייב תחילה להעריך את גודל העץ אורכו המדויק ומשקלו על מנת להתאים את המשאית והמנוף הנכונים לעבודה מסוג זה בנוסף במידה וגזה העץ חורג מגודל המשאית יש להוביל את העצים תחת פיקוח של רכב מלווה ותחת אישורים ותקנים מיוחדים לביצוע ההובלה, אנו באלעזר מנופים מתגאים בניסיון הרב שלנו בכל הקשור להובלת עצים עם מנוף ונותנים פתרונות להובלת עצים מכל הסוגים!

הובלת עצים עם מנוף – עושים בצורה נכונה

לפני כל ביצוע של הובלת עצים ממקום למקום יש לגזם את העץ בצורה נכונה על ידי גנן מוסמך על מנת לשמר את העץ ולהכינו לשתילה מחדש לאחר הגיזום המקסימלי הניתן לאותו העץ יש להעריך את גובהו ומשקלו הכולל ולנתקו עד כמה שניתן מהקרקע בעזרת כלים הנדסיים כבדים וכעת כאשר הוא משוחרר מהקרקע חשוב מאוד לרתום אותו למנוף המורכב על גבי המשאית בעזרת רצועות קשירה בצורה נכונה על מנת לשמר אותו עד כמה שניתן ולגרום למינימום נזקים לעץ עצמו, לאחר שהעץ קשור והוא כעת מונף באוויר יש לעטוף את כל שורשיו בעזרת בד יוטה על מנת למנוע המחול הקלוע בתוך שורשיו להתפזר בכך מבוצעות 2 פעולות חיוניות האחת היא שמירה על כמה שיותר שורשים על מנת שיהיה לו קל להתאקלם במקומו החדש והשנייה היא מניעת פיזור כמויות גדולות של חול בזמן ההובלה דבר שעלול לגרום במקרה הטוב לקנס מצד גורמי האכיפה ובמקרה הגרוע לתאונה בטיחותית על הכביש.

עצים על משאית אלעזר מנופים

דגשים חשובים לביצוע לפני הזמנת שירות הובלת עצים עם מנוף

זמן הוא כסף ולכן בפרויקט מסוג זה המצריך עבודה של מספר כלים הנדסיים כבדים על גזע העץ ומספר נותני שירות כגון גוזמי העצים וכו’ יש לתזמן בצורה נכונה את סדר העבודה של כל אחד מבעלי המקצוע על מנת לעבוד ביעילות ולחסוך זמן יקר לכל בעל מקצוע בעת עבודתו על העץ. חשוב מאוד להזמין אדם שמפעיל ציוד הנדסי כבד ויש לו ידע וניסיון בניתוק העץ מקרקע בצורה נכונה לא פעם אנו נתקלים בעצים שעל פניו נראים מנותקים מהקרקע אך בפועל שורשי העץ נמצאים עמוק באדמה – מה שגורם בפעולת ההנפה של המנוף ליצירת לחץ ועומס על המנוס לשחרור השורשים מהקרקע כאשר פעמים רבות המנוף אינו מסוגל לעבוד תחת העומס כיוון שזוהי לא עבודתו. לגבי מיקומו החדש של העץ יש להכין את המקום בצורה מסודרת ולבדוק אם העץ מוכן לשתילה באותו מקום. חשוב לפני ביצוע העבודה גם במקום העקירה וגם במקום השתילה לפני הזמנת שירות הובלת עצים לבדוק האם יש למשאיות ולכלי ההנדסה השונים אפשרות להגעה למקום? האם ישנם אובייקטים מסביב העלולים להפריע לפעולת המנוף בעת ההנפה כגון: חוטי חשמל מתח גבוה, מרפסות בולטות ועוד.

מדריכים מעניינים נוספים באתר:
הנפת זכוכיתהובלת ציוד כבדהובלת קרוואנים

הנפת גזע עץ - אלעזר מנופים

במידה ועדיין יש לכם שאלות ואתם מעוניינים להתייעץ איתנו נשמח לשמוע מכם. אנו זמינים לכם תמיד בטלפון 052-4487380