צור קשר

פתרונות להרמת זכוכית לגובה

אנו בחברת אלעזר מנופים מעניקים פתרונות עבור שירותי הרמת זכוכית בוואקום תוך שימוש בצי משאיות חדיש וצוות עם ניסיון רב!

צריכים עזרה וייעוץ לגבי הרמת זכוכית בוואקום? חייגו אלינו עכשיו וצוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם!

ניתן להשאיר הודעה בטופס צור קשר משמאל או פשוט לחייג אלינו 📞

זה הטלפון שלנו » 052-4487380 ☎

הרמת זכוכית בוואקום - אלעזר

אז מה זה בעצם הרמת זכוכית בוואקום ואיך זה עובד?

בכל יום כולנו נתקלים בבניינים עם חיפוי זכוכית כאשר בדרך כלל הזכוכיות הללו שוקלים משקל רב והם בעלי גודל ענק שאינם ניתנים להרמה על ידי כוח אדם, שאלתם את עצמכם פעם כיצד מניפים את הזכוכיות הללו לגובה רב? הפתרון שקיים כיום בשוק הוא כמובן שימוש במנוף שיש לו היכולת לשאת משקל רב ובנוסף להגיע לגובה רב קומות.
שימוש במנוף להרמת זכוכית בוואקום מצריך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, השימוש בוואקום הוא שימוש נפוץ מאוד למגוון רחב של תעשיות שונות והוא נותן בעצם פתרון הרמה הנועד לחסוך במאמץ מיותר של עובדים וכמובן גם של כסף תוך הפחתה משמעותית בסיכון הקיים בהרמת זכוכית לגובה רב ודרך מהירה ופשוטה להגעתן של הזכוכיות למטרה לשמה הם נועדו.
השימוש בוואקום כיום דומה מאוד לטכנולוגיית שואבי האבק כאשר האחיזה בזכוכית אותה אתם מעוניינים להרים לגובה יוצרת תת לחץ בתוך הצינור המחובר לזכוכית וכך בעצם ניתן לבצע הרמת זכוכית בוואקום תוך הפעלת כוח מינימלית של מפעיל המנוף.
בדרך כלל משאית מנוף המשמשת להרמת זכוכיות בוואקום לגובה רב תהיה נפרדת מהמשאית המובילה את הזכוכיות בפועל ואיש הצוות שהוא בעצם מנופאי במקצועו יחבר את הוואקום לזכוכית ומכאן ההנפה תהיה מכנאית לחלוטין ותהיה תלויה במנוף בלבד, מכשיר הוואקום יוצר בעצם סביבת עבודה אגרונומית ומאפשר גם לעובד אחד לתפעל את כל מערכת הרמת הזכוכיות לגובה תוכנית עבודה זו מאפשרת קצב עבודה מהיר בהחלט תוך שימוש בכוח סביר בלבד והעלות מול התועלת שלה היא גבוהה מאוד ומשתלמת!

איזה חלקים יש במערכת הרמת זכוכית בוואקום?

  • משאבה מרכזית היוצרת את הוואקום ועובדת בשיטה יבשה על מנת לא ליצור אדי על גבי הזכוכיות.
  • צינור ומסנן בטכנולוגיה של אוויר
  • ראש המערכת ורפידות היניקה
  • מנוף מכני המחובר לכלל מערכת הוואקום

תקנים בהנפת זכוכיות בוואקום

אומנם כיום לצערנו אין תקן ישראלי כלשהוא עבור הרמת זכוכיות בוואקום וכלל התקנים המיועדים להרמת זכוכית בוואקום זהים בעצם לכל אביזר הרמה לגובה אחר הקיים בשוק המחייב בעצם בבדיקה תקופתית על ידי קצין בטיחות של החברה אחת לחצי שנה אך יחד עם זאת אנו בחברת אלעזר מנופים נצמדים לתקן האירופאי ועושים בדיקה על ידי קצין בטיחות אחת לארבעה חודשים למכשיר הוואקום עצמו וגם למנוף ההרמה המכני היושב על המשאית.

אולי גם יעניין אתכם:

מדוע לבחור בחברת אלעזר מנופים לביצוע הרמת זכוכית בוואקום?

אנו בחברת אלעזר מנופים מומחים בהרמת זכוכיות בוואקום מכל הסוגים יש לנו ניסיון רב שנים וצוות מקצועי המתמחה אך ורק בהנפות לגובה רב כמובן כל צוות העובדים שלנו הם בעלי תעודת הסמכה מטעם המשרד לבטיחות וגיהות בנוסף אנו עושים שימוש בכל האישורים והתקנים הרלוונטיים וקיימים לנו כלל האישורים והביטוחים הנצרכים כמובן אנו גם עובדים עם צי משאיות וכלים המתחדשים בכל מספר מועט של שנים על מנת להיות תמיד בקידמת הטכנולוגיה ולתת מענה עבור כל צורכי ההנפות לגובה רב.

זכוכית בוואקום לגובה רב

דגשים חשובים במתן שירותי הרמת זכוכית בוואקום

ברור כשמש כי הרמת זכוכיות לגובה רב הוא עסק רציני בהחלט התלוי במידה גבוהה במומחיות ובטיחות היכול לעלות חלילה בחיי אדם, כאשר מדובר בהרמת זכוכיות לגובה רב קומות כגון בנייני מגורים, משרדים ותעשייה חשוב לעשות זאת עם הציוד המתאים והמדויק לשם ביצוע ההרמה מצוינת כזו שתנחל הצלחה, שימוש בוואקום ומנוף מאכני מתאים יהיה בהכרח קשור לגודלה של הזכוכית, למשקלה ולמספר הקומות אותם תרצו להניף לגובה זהו לא משחק ילדים וכל שיקול הוא קריטי הנפות מסוג זה! לכן בחירת נכונה של חברה המתמחה בביצוע הרמת זכוכיות בוואקום היא הכרחית ויש לבדוק את החברה המבצעת ולהבין האם היא מסוגלת לבצע את עבודות ההנפה הללו.

הרמת זכוכיות בוואקום – נתונים יבשים לביצוע ההנפה

אין זה סוד כי הרמת זכוכית בוואקום היא כיום השיטה שנחשבת לבטוחה והטובה ביותר עבור הנפת זכוכיות לגובה רב. כפי שפירטנו קודם לכן פעולת הוואקום היא בעצם פעולה חשמלית כאשר היצמדות הרפידה לזכוכית עצמה נעשה על ידי וואקום חשמלי הנצמד בצורה מוחלטת לאובייקט אותו מעוניינים להניף הנתונים בהם ניתן להניף זכוכיות לגובה רב הן בדרך כלל יהיו עד לגובה של 60 מטרים ומשקל הזכוכית לא יעלה על 1,100 ק”ג כמובן חשוב לציין כי יהיה בציוד חדיש ומתקדם ככל שיהיה גם המנופאי המניף את הזכוכיות חייב להיות מוסמך ומקצועי לעבודה עדינה מסוג זה.

הגעתם עד לכאן ועדיין יש לכם שאלות? מעוניינים לקבל מאיתנו הצעת מחיר? נשמח לשוחח איתכם

052-4487380