צור קשר

מנוף סל להרמת אדם

ביצוע כל העבודות הדורשות מנוף סל בחברת אלעזר מנופים

מחפשים מנוף סל להרמת אדם? מנוף סל להרמת איש טכני לביצוע עבודות בגובה? אנו בחברת אלעזר מנופים מספקים שירותי מנוף סל בפריסה ארצית, חברתנו מומחית בהנפות תוך שימוש במנוף סל לכל מטרה, אנו מספקים שירותי מנוף סל עבור הסקטור העסקי והמוסדי ועבור הסקטור הפרטי, חברתנו מתגאה בהענקת שירות מצוין ללקוחותינו הכולל מחירים הוגנים ומתן שירותי מקצועי ואדיב – על כך יעידו אלפי לקוחותינו!

מעוניינים להזמין מנוף סל? מצוין, זו המומחיות שלנו! אלעזר מנופים החברה המובילה בארץ להובלות והנפות מנוף!
 ✅ כל שירותי ההנפות הכולל מנוף סל תחת מטריה אחת
✅ שירות עם ניסיון ואחריות ותמיד בחיוך (: 
✅ מחירים הוגנים 

אנו ספקים של מאות לקוחות ונשמח לשרת גם אתכם – מבטיחים של תתחרטו

חייגו אלינו ונשמח לסייע לכם >> 052-4487380

מנוף סל

הזמנת מנוף סל נדרשת כאשר ישנו צורך בהתקנה, תיקון ועבודות תחזוקה של מגע יד אדם הכולל התקנת שלטים, אנטנות ושלל עבודות תחזוקה במבנים בגובה רב קומות. אנו בחברת אלעזר מנופים שמים דגש על בטיחות ועובדים תחת כל התקנים והאישורים הנצרכים כמו כן לחברתנו ציוד חדיש ומתקדם הנותן מענה לצורך בהנפות ובניהם מנוף סל להרמת אדם והובלות של ציוד כבד.

אז למה בעצם משמש מנוף סל?

מנוף סל נותן פתרון להנפה של אנשים לגובה רב קומות, כאשר עולה הצורך לטפל או לתקן מקומות בעלי גובה רב וצריך לטפס למעלה עם ציוד טכני כבד וגישה ישירה ללא הפרעה מנוף סל הוא פתרון מושלם! ניתן להשתמש במנוף סל עבור שלל מטרות כגון: תיקונים בגובה רב, התקנות תאורה, ניקוי חיצוני, גיזום עצים, התקנת שלטים, התקנה וטיפול באנטנות סלולריות ועוד. הנפה באמצעות מנוף סל לרוב תהיה כאשר לא תהיה ברירה ואין דרך אחרת לגשת למקום על מנת לטפל אך מנוף סל יכול להוות פתרון גם המקומות שיש גישה אליהם למטפסי הסנפלינג אך אין באפשרותם להגיע עם ציוד כבד וגם אם כן הדבר ייקח להם זמן רב כאשר בכל פעם תהיה התעסקות בהבאת והחזרת כלים מסוימים כך שמנוף סל יחסוך זמן יקר וכמובן כסף לבעלי המקצוע.

האם מנוף סל הוא בטיחותי?

בוודאי, חשוב לציין שאנו בחברת אלעזר מנופים עובדים עם ציוד חדיש ותקני בנוסף כל אדם שיעלה על גבי מנוף הסל נדרש להציג אישור מטעם המשרד לבטיחות כי יש לו אישור לעבודה בגובה כמו כן חייב לרתום על ידי רצועות קשירה את האדם העולה על מנוף הסל. לגבי הסל עצמו כאשר עומדים בתוכו ישנו מקום מרווח מספיק וכושר תמרון גבוה במיוחד, ניתן להוסיף איש צוות נוסף לעלייה במנוף סל.

עבודה עם מנוף סל אלעזר

תיכנון נכון לפני הזמנת מנוף סל

חשוב מאוד לתכנן בצורה נכונה את העבודה לפני הזמנת מנוף הסל ולוודא שברשותכם כל הכלים והחלקים המתאימים לביצוע העבודה. כמו כן עליכם להסתכל על הסביבה בה אתם רוצים להניף את הסל ולבדוק האם ניתן לבצע את ההנפה במקום? האם אין חוטי חשמל שעלולים להפריע בעת ההנפה? כל זאת ועוד במידה ומתוכננים בצורה נכונה יחסכו בוודאות כסף רב, זמן יקר ועבודה מצוינת. לבסוף עליכם לדעת מה ברצונכם להניף יחד איתכם במנוף הסל וכמה אנשי צוות צריכים להניף וכמובן לעדכן את חברת המנופים אודות המשקלים שברצונכם להניף לגובה ועל ידי כך חברת המנופים תתאים את מנוף הסל המתאים ביותר עבורכם.

כיצד מנוף סל עובד בעצם?

מנוף סל הוא כלוב ברזל הסגור בחלקו התחתון ופתחו בחלקו העליון המחובר לזרוע המנוף, בעזרת פרקי המנוף וכלבי פלדה ניתן לחשב את המשקל שאתם רוצים להניף בסל כולל את הגובה שמקל זה יוכל להגיע בהתאם לנוף עצמו. ישנם סוגים  שונים של מנופי סל, אנו עושים שימוש בחיבור מנוף סל ייעודי למנוף כך שהסל ניתן לפירוק והרכבה בכל עת שנחפוץ בכך. זרוע המנוף כולל הסל שמחובר אליו בנוי על ידי מערכת מתוחכמת של כבלים ופרקים של המנוף שהולכים ומתארכים לפי הגובה אליו תרצו להגיע. כל מנוף סל יהיה מחובר למנוף עצמו בצורה אופקית ויעמוד פלס עם ראש המנוף כך שהסל תמיד ישאר בצורה אופקית לעומת זרוע המנוף שיעלה לגובה בצורה אנכית.

עבודות בגובה עם מנוף סל

דגשים חשובים לפני הזמנת מנוף סל

חשוב להדגיש כי לפני כל עבודה שאותה תרצו להזמין עם מנוף סל עליכם לדרוש מחברת מנופים אישור לביטוח בתוקף ואישור בטיחות לסל עצמו זאת על מנת להבטיח כי החברה עובדת תחת כל האישורים והתקנים הקיימים כמו”כ נסו לתכנן עד כמה שניתן את סדר העבודה עם מנוף הסל על מנת לחסוך בזמן כולל סידור בעלי המקצוע לפי זמנים מסודרים באם יש כמה בעלי מקצוע החייבים להיות נוכחים באותה עת של פעילות מנוף הסל.

תוכלו לקרוא גם על שירותים נוספים שאנו מספקים: הובלת מבנים, הובלות מנוף זכוכית, מנוף סל להשכרה