צור קשר

שירותים והובלות מנוף זרוע

מחפשים שירות להובלות בעזרת מנוף זרוע? אנו בחברת אלעזר מנופים מבצעים הובלות מנוף זרוע בפריסה ארצית!
הובלות ועבודות מנוף דורשים ידע רב ומומחיות, זהו לרוב פרויקט מורכב המצריך תכנון וביצוע
מדויקים – וזה בדיוק התחום בו אנו מצטיינים.
✔️עבודה מול גופים מוסדיים ופרטיים בפריסה ארצית
✔️ שירות מסביב לשעון 24 שעות ביממה
✔️ צוות מקצועי בעל ידע רב וניסיון רב
✔️ צי משאיות חדיש ומגוון
✔️ עמידה בזמנים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד? חייגו אלינו >> 052-4487380

?מה זה מנוף זרוע

מנוף זרוע היא מילה כללית וגדולה למנוף העובד בצורה מכנית וכשמו כן הוא הוא עובד בדומה לזרוע אנושית ותיכננו דומה בצורתו ובפעילותו  לזרוע היד האנושית החל מהכתף דרך פרק כף היד ועד לאצבעות. מנוף הזרוע בנוי מחלקים הנכנסים אחד בשני ובשפה המקצועית נקראים “פרקים” וככל שהמנוף בנוי מיותר פרקים כך הוא חזק וגדול יותר ויוכל להגיע לגובה רב יותר עם משקל גדול יותר. מנוף זרוע יכול להיות מחובר על משאית עם ארגז וכאשר מדובר על מנופים גדולים מאוד המגיעים לגובה רב כדוגמת המנופים המשמשים לבניית עגורנים המנוף יהיה מותקן על גבי משאית ללא ארגז ולא יוכל לשמש להובלות אלא אך ורק להנפות לגובה רב.

?לאיזה צורך משמש מנוף זרוע

 מנוף הזרוע משמש למספר רב של שימושים כאשר השימושים הבולטים של מנוף הזרוע יהיה הנפה של ציוד כבד ממקום למקום או הנפה לגובה רב חומרים שאין אפשרות אחרת להעלותם למעלה כגון: חומרי בניין, רהיטים מיוחדים, מוצרים כבדים לשינוע כדוגמת כספות ועוד.
חשוב מאוד לדעת מנוף זרוע עובד במקביל לגובה גם כמובן למשקל וככל שהגובה רב יותר כך המנוף יוכל לשאת משקל נמוך יותר לכן מומלץ מאוד לתכנן את הנפת הציוד בצורה חכמה כך שמנוף הזרוע יעמוד במקום קרוב עד כמה שניתן וכו’.

עבודות שילוט אלעזר מנופים

הובלות עם מנוף זרוע

במידה ואתם מעוניינים לשנע מטענים וציוד כבד ממקום למקום כגון: הובלת מבנים, הובלת חומרי בניין וכל ציוד המצריך מנוף . מכני בכדי להרימו ממקומו וארגז על גבי המשאית המסוגל להוביל אותו לשם כל הובלת מנוף זרוע יתאים סוג המנוף וסוג המשאית בהתאם לסוג העבודה חשוב מאוד לדעת באיזה גודל הציוד או המוצרים אותם תרצו להוביל ומה משקלו ולאחר התאמת המשאית המתאימה עבורכם תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד מאתנו.

קצת על חברת אלעזר הובלות ומנופים

אנו מובילים עם מנופים מזה מספר רב שנים ועובדים בכל הארץ 24 שעות ביממה, בין אם מדובר בעבודת לילה ובין אם ביום כמובן מספקים שירות לכל סוגי הלקוחות החל מהלקוח הפרטי ועד ללקוח המוסדי והעסקי ונותנים פתרונות שינוע והובלה לציוד כבד. מצאנו את הנוסחה עבור לקוח מרוצה! שירות מנצח, צוות מקצועי ומחירים נוחים. נסו אותנו זהו המספר שלנו >>052-4487380

מאמרים מקצועיים נוספים מבית אלעזר מנופים: הובלת ציוד כבד, הובלת עצים, העברת מבנים.