צור קשר

הובלת מיגונית

הובלת מיגונית

כיצד יש להוביל מיגונית? האם ההובלה גם מציבה את המיגונית? האם יש הבדל בין הובלת מגונית או ממ”ד לבית פרטי ובין מבנה ציבורי?

בשנים האחרונות החקיקה בנושא מיגוניות וממ”דים התחדדה ובישראל יש כוונה למגן את כל התושבים שנמצאים ביישובים בטווח 40 קילומטרים מרצועת עזה אך לא רק. בבתים חדשים שנבנים החוק מחייב לבנות ממ”ד אך בבתים ישנים שבהם אזרחים רבים שצריכים להתגונן ממתקפת פתע רבים כבר החליטו לפעול בעצמם. דרך אחת היא בניית ממ”ד והשנייה היא הובלת מיגונית לחצר הבית.

מהי מיגונית ולמה היא משמשת?

מיגונית היא חדר שמהווה מרחב מוגן להגנה מפני מתקפת טילים או איום אווירי של תקיפת מטוסים. היא חשובה גם לעוברי אורח במרחבים ציבוריים שונים אך גם לתושבים שרוצים להגן על עצמם ולכן רבים מהם בוחרים להציבה באופן פרטי בחצר ביתם. המיגוניות שונות מהממ”ד, שנחשב לגדול ומסיבי, ניתן לשנע אותן ממקום למקום על פי הצורך ולכן הן מתאימות גם לצרכים עירוניים וגם לצרכים פרטיים. המיגוניות נחשבות יעילות ובטוחות ממש כמו ממ”ד והן טומנות בחובן יתרונות רבים.

יתרונות הצבת מיגונית

גם כשמדובר בצרכים עירוניים או עסקיים וגם כשמדובר בצרכים פרטיים, האפשרות לבצע הובלת מיגונית בקלות ומהירות היא היתרון הגדול שלה. מדובר על חדר מוגן שניתן להניח בכל מקום – מרחב עירוני או חצר פרטית ובמקרה הצורך ניתן גם להזיז אותה. זאת אומרת שאם הצרכים העירוניים משתנים, ניתן להזיז את המיגונית בהתאם ואם עוברים דירה, ניתן לקחת את המיגונית או למכור אותה.

מדוע חשוב להציב מיגונית?

מיגוניות ציבוריות ופרטיות כאחד הוכיחו את עצמן במערכות האחרונות בהן היינו צריכים להתמודד עם מתקפות טילים רחבות על ישראל. הזמן מלמד שההגנה הטובה ביותר היא מיגון ומוכנות. לא לכולם יש את האפשרות לבנות מקלטים או ממ”דים ולכן האפשרות להציב מיגונית היא הטובה ביותר. הובלת מיגונית למיקום הקרוב ביותר לבית, לגן הילדים, לעסק או למרחב ציבורי היא הדרך הטובה ביותר לספק הגנה לשוהים באזור.

היכן כדאי להציב את המיגונית?

כאשר מבצעים הובלת מיגונית יש לוודא כי היא מוצבת במיקום נוח ומתאים לצרכים. כך למשל, אם מדובר על גן ילדים, יש להציב את המיגונית במיקום הקרוב ביותר לפתח הגן ללא מפריע. יש לשים לב כיצד מניחים את פתח המיגונית באופן המתאים ביותר לכניסה אליו ממקום המגורים או התעסוקה. כמו כן, ניתן להתייעץ עם המומחים בתחום שמניחים את המיגונית כיצד הכי מומלץ להניח אותה.

מתי כדאי להזמין הובלת מיגונית?

גם כשאנחנו זוכים לכמה חודשים של שקט ולעיתים אפילו לשנה שלמה, כולנו יודעים שמדובר בעניין זמני. מדינת ישראל היא אחת המדינות המאוימות בעולם, כשהאיום מגיע מכל כיוון ובמיוחד מהצפון והדרום. בסבבים האחרונים ראינו שאין מקום שהוא מוגן והטילים של חמאס מגיעים לשרון כמו שהטילים של ארגוני הטרור – וחיזבאללה בראשם – מגיעים בקלות לחדרה.

אז מתי הכי מומלץ להזמין את המיגונית? דווקא בתקופות של שקט… אך מדוע?

כי בתקופות של לחץ וחרדה כולם מזמינים מיגוניות, אבל בתקופות הרגועות ניתן לבצע את ההזמנה בשיקול דעת, תוך השוואת מחירים ובחירת המיקום המדויק עבורה. נוסף על כך, המחירים בתקופות הרגועות יכולים להיות טובים יותר ולכן הדבר משתלם עוד יותר.

כמה אנשים יכולים להיכנס למיגונית אחת וכיצד משנעים אותה?

מיגוניות מגיעות בגדלים שונים ולכן גם השינוע שלהן משתנה מגודל מיגונית אחת לאחרת. יש מיגוניות קטנות במיוחד שמיועדות לשני אנשים ויש גם מיגוניות גדולות שמתאימות ל-18 אנשים. הובלת מיגונית מתבצעת על גבי משאית עם מנוף מתאים למשקל המיגונית כדי להרים אותה ולהניח אותה במיקום המתאים בסיום ההובלה.

מיגונית כדאי להוביל עם המומחים

הובלה של מיגונית מחייבת היערכות מתאימה, תכנון, ידע וניסיון בהובלה. חברת אלעזר מנופים מובילה בין החברות בארץ המספקות שירותי מנופים והובלות ובכלל זאת בתחום המיגוניות. אנו מתמחים בכל הקשור להובלת משקלים כבדים במיוחד המצריכים שירותי מנוף ואנו מספקים פתרונות ייחודיים ומותאמים אישית לכל הובלה.

קהל הלקוחות הנרחב שלנו בפריסה ארצית מעיד על שירות אמין, אדיב ומקצועי, כאשר בטיחות ודיוק הם בראש מעינינו. לנו צי רכבים חדיש ובעל יכולות רבות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. רוצה לבצע הובלת מיגונית? חברת אלעזר מנופים לרשותך – כדאי ליצור עמנו קשר כבר עכשיו!