צור קשר

מאמר אודות מנוף סל

מנוף סל לעבודות בגובה

ענף התיקונים בגובה הוא ענף עם אופציות רבות ושונות האופציות הבולטות שבהם הם השכרת מנוף סל , סנפלינג, פיגומים ועוד. בעידן של היום כאשר רוב המבנים נבנים לגובה רב עקב מצוקת הנדל”ן בארץ מצריך לא פעם תיקונים ועבודות בגובה רב קומות כאשר לא ניתן לגשת מחוץ לבניין והגישה למקום התיקון היא בעייתית ומצריכה התערבות חיצונית לבניין בכדי לטפל בבעיה. אנו בחברת אלעזר מנופים מתמחים בהשכרה של מנוף סל לצורך תיקונים בגובה רב במאמר הבא נסביר על אודות השכרת מנוף סל והאופציות השונות הניתנות לשימוש בעזרת מנוף הסל.

מהו בכלל מנוף סל?

מנוף סל זוהי שיטה בה מתחבר למנוף הזרוע המוכר לכולנו ממשאיות המנוף אופציה של משטח ברזל מגודר המכונה סל, על הסל עצמו ניתן להניף אנשים וכלי עבודה לטיפול בבעיות בגובה רב, הפופולריות של מנוף סל תפסה תאוצה מכיוון שנוח מאוד לגשת אל מקור הבעיה בגובה עם מנוף הסל – הוא יחסית קטן וניתן לתמרון ונקודות גישה שונות ונוחות. כמו כן ניתן להרים על גבי מנוף הסל את כל ציוד הדרוש לתיקון הבעיה כך שאין צורך בכל פעם לרדת או להיעזר באדם נוסף למסירת כלי העבודה כמו כן לרוב לא תהיה בעיה לטפס גם לגבהים מאוד גבוהים עם מנוף הסל כמובן כל זה תלוי בסוג המנוף, אורכו והמשקל המרבי אשר ניתן להניף באמצעותו.

מי מורשה לתפעל מנוף סל ומי יכול לעלות על מנוף סל?

תפעול מנוף סל מצריך ידע וניסיון רב כמו כל תפעול של ציוד הנדסי כבד לשם כך ישנו אדם מומחה אשר למד אודות תפעול המנוף והוא נושא תעודה המעידה על כך כמו כן מתפעל המנוף חייב למלא מידי פעם בפעם השתלמויות שונות על מנת להחזיק בתעודה זו לעומת זאת על גבי מנוף הסל מותר לאדם לעלות רק לכזה שמחזיק בתעודה המתירה לו עבודה בגובה בדומה לאנשי הסנפלינג מיותר לציין כי כל צוות העובדים של חברת אלעזר מנופים בעלי ניסיון והכשרה על גבי כל סוגי צי המנופים הנמצא ברשותנו וכולם מחזיקים בתעודות לכך.

מנוף סל להצבת שלטים

כיצד מזמינים השכרת מנוף סל ואיך זה עובד?

השכרת מנוף סל היא קלה ואינה מסורבלת במיוחד, תחילה נבדוק כי למשאית מנוף הסל יש גישה למקום בו אנו מעוניינים לגשת ולתקן את הבעיה בגובה בעזרת הסל לאחר שאנו יודעים בוודאות כי ישנה גישה למשאית נותר לצלצל לחברה המתמחה במנופי סל ולספר לה על המיקום של התיקון באיזה גובה הוא נמצא וגם מה עליכם להרים לגובה – לדוגמא: אנו נמצאים בעפולה ועלינו לטפל בתיקון שלט על גבי בניין מסחרי בגובה של כ – 4 קומות לצורך עבודה זו נצטרך 2 אנשי שירות ובנוסף כלי עבודה ולהערכתנו העבודה תיערך למשך כ – 3 שעות כך החברה אליה פניתם תדע לתמחר עבורכם את עלות השירות ולתאם איתכם את הגעתה.

שימושים נפוצים נוספים במנוף סל

מנוף סל משמש למגוון עבודות שונות בהם ניתן למנות – גיזום עצים בגובה רב, התקנת שלטים גבוהים במיוחד, תיקונים בבניינים רבי קומות, התקנת תאורה, טיפול באנטנות ועוד. מנוף הסל הוא נפוץ מאוד גם מהיבט הכלכלי כאשר ישנו חיסכון זמן משמעותי לאנשי השירות מכיוון שמאוד נוח לעבוד על גבי מנוף הסל ואין בזבוז זמן מיותר על הגעה למיקום הבעייתי, הבאת כלי עבודה מתאימים וכו’ נוסף על כך היא הנוחות בשימוש במנוף סל – אין צורך בכוח פיזי להישארות הפועלים באוויר, נורא נוח לתקן כאשר ישנו משטח יציב לעבודה ועוד.

כמה מילים על חברת אלעזר מנופים

חברתנו מתמחה מזה מספר רב של שנים בתחום הנפות מנוף, הובלות מנוף והובלה של ציוד מכני והנדסי כבד במיוחד. יש לנו צי משאיות חדיש אשר מתחדש כל הזמן וצוות עובדים מסור בעל ניסיון רב – זה מה שמבדיל אותנו מהאחרים הסדר המקצוענות ויחסי האנוש של העובדים שלנו. כמובן שהמחירים שלנו הם הוגנים במיוחד ואיתנו אתם בהחלט יכולים להיות רגועים בכל הקשור להנפות והובלה של ציוד כבד. נסו אותנו זה הטלפון שלנו – 052-4487380