צור קשר

חברת מנופים

מגוון רחב של עבודות מנוף לכל צורך

עבודות המנוף של אלעזר מנופים מתאימות עבור כלל הסקטורים בארץ בין אם זה לסקטור המוסדי הכולל עיריות, משרדים ממשלתיים, מועצות, מוסדות מדיניים, חברות בנייה, קבלני תשתיות  ועוד וכמו כן אנו מעניקים שירותי מנוף גם לסקטור הפרטי.
אנו חברת מנופים המתמחה בכל סוגי ההנפות לגובה הכולל – מנוף סל, הנפות ציוד כבד לגובה, הרמת זכוכיות בוואקום ועוד.
בנוסף אנו מתמחים בכל סוגי ההובלות לציוד כבד ושינוע מטענים הכולל – הובלת מבנים ניידים, פירוק מפעלים, הובלת מכונות לתעשייה ועוד.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד, התייעצות, מידע נוסף או שאלות תוכלו לחייג אלינו >> 052-4487380

⭐ נשמח לסייע לכם ⭐

שינוע כל סוגי המטענים

היתרונות בעבודה עם חברת מנופים

עבודות מנוף עם חברת מנופים מנוסה ומקצוענית בתחומה זוהי החלטה נבונה וזאת עקב היתרונות הבולטים בעבודה יחד עם חברת מנופים ביניהם ניתן למנות את הצי הגדול שיש לחברת מנופים להציע לעומת משאית אחת שיש לאדם פרטי להציע כך שבמידה ונדרשת לכם עבודת הנפה או שינוע של מטענים כבדים נוספים באותו אתר דבר שקורה לא מעט פעמים ואפילו תוך כדי עבודה כאשר לא צופים זאת מראש – חברת מנופים תדע להתאים את המשאית הנכונה עם המנוף הנכון לביצוע כלל העבודות שלכם ולחסוך לכם בכך לא מעט כסף נוסף על כך עבודה עם חברת מנופים מסודרת מבטיחה לכם מאה אחוז בטיחות וראש שקט בכך שתוכל להציג את כל האישורים והתקנים המחמירים בעבודה עם ציוד הנדסי ומכאני כבד. חברה המתמחה בהובלות ומנופים תדע בוודאות לתת מענה ופתרון לכל צורך, גם המורכבים ביותר!

כל סוגי ההנפות וההובלות של חברת אלעזר מנופים

הזמנת עבודה מחברת מנופים תאפשר לרוב ביצוע עבודה מהירה בעלת יעילות גבוהה ובמינימום הפרעות ובלתמי”ם תוך עמידה בלוחות זמנים קבועים מראש בין אם מדובר בפרויקט מתמשך וגדול ובין אם מדובר בפרויקט חד פעמי.
ראשית חשוב לציין כי חברת המנופים שלנו מעסיקה אך ורק מנופאים בעלי הסמכה ורישיון ובעלי ניסיון רב בענף, כמו כן אנו עובדים עם ציוד חדיש וקצין בטיחות צמוד!

עבודות מנוף סל – אני בחברת אלעזר מנופים מספקים שירות השכרת מנוף סל כאשר השימוש במנוף זה הוא בדרך כלל עבור עבודות בגובה בהם צריך איש מקצוע בגובה רב לתיקון, תחזוקה והתקנה סוגי עבודות שונים כגון: התקנת תאורה בגובה, גיזום עצים, התקנת שילוט ועוד.

הנפות לגובה – שימוש במנוף המתאים והמדויק ביותר עבור אותה עבודה תמיד תחסוך זמן ויעילותה תהיה גבוהה לכן בהנפות מטענים לגובה חשוב להתאים את המשקל אותו אתם מעוניינים להניף יחד עם הגובה אותו תרצו להניף את המטען לנו בחברת אלעזר מנופים ישנם סוגי מנופים שונים המתאימים לכל הנפת ציוד כבד אותו תרצו להניף כגון: הנפת חומרי בניין, הנפת זכוכיות ועוד.

הרמת זכוכית בוואקום – הרמת זכוכיות גדולות בעלות משקל כבד הוא לרוב פרויקט מאוד מורכב המצריך מיומנות מצד המנופאי הרמת הזכוכית לגובה מבוצע על ידי מכשיר הוואקום שנקרא גם בשם וונטוזה הוא מכשיר אלקטרוני המיועד להנפת זכוכיות כבדות לגובה רב כך שמהכשיר על ידי חיבורו לזרם חשמלי מצמיד בכוח רב זכוכיות בעלות משקל כבד ומניפם לגובה רב קומות בצורה בטוחה ויעילה.

שינוע והנפה של מטענים כבדים וציוד הנדסי – תחום זה מחייב להתאים משאית בגודל המתאים ומנוף חזק דיו על מנת להתאים את הרמת הציוד ליכולות המנוף על מנת להעביר אותו בצורה בטוחה ממקומו הישן למקומו החדש.

הובלת מבנים – אנו באלעזר מנופים מתמחים בהובלת מבנים ניידים תוך השגת כל האישורים מטעם הגורמים השונים להובלת המבנה כולל מבנים המצריכים פירוק והעברה במספר חלקים – פרויקטים מורכבים המחייבים לעבוד מול חברת מנופים מובילה.

הנפת מטענים - אלעזר מנופים

במידה ואתם מעוניינים בהצעת מחיר לעבודת מנוף או מעוניינים לקבל מאיתנו חוות דעת מקצועית ומידע נוסף אנו תמיד זמינים לכם בטלפון
052-4487380